Un autoturism s-a răsturnat vineri seară la ieșire din municipiul Suceava spre Adâncata. În eveniment a fost implicată doar șoferița autoturismului, o femeie în vârstă de 51 de ani, care în urma monitorizării de către echipajul de prim ajutor nu a necesitat transportul la o unitate spitalicească. Din fericire, în momentul accidentului, femeia purta centura de siguranță.
Au intervenit la fața locului pompierii militari ai Detașamentului Suceava cu o autospecială pentru descarcerare cu sprijinul unui echipaj SAJ.
Autoturism răsturnat la ieșire din municipiul Suceava spre Adâncata
![Maşina implicată în accident](https://media.monitorulsv.ro/poze/2022/07/01/737259mare.jpg)
Maşina implicată în accident
Comentarii