Liderii PNL Suceava nu au făcut declarații oficiale după anunțarea rezultatelor primelor sondaje de opinie prezentate la ora 21:00, la închiderea urnelor. La sediul PNL din Suceava se aflau mai mulți membri ai acestui partid și o parte din candidații liberali pentru alegerile parlamentare, precum și președintele Organizației Județene Suceava, Gheorghe Flutur. Urmează ca în cursul acestei nopți, cel mai probabil după o centralizare a rezultatelor alegerilor din județ, să aibă loc o declarație de presă din partea liderilor liberalilor suceveni.
Fără declarații la PNL Suceava după anunțarea rezultatelor primelor sondaje de opinie
![Fără declarații la PNL Suceava după anunțarea rezultatelor primelor sondaje de opinie](https://media.monitorulsv.ro/poze/2020/12/05/641959mare.jpg)
Fără declarații la PNL Suceava după anunțarea rezultatelor primelor sondaje de opinie
Comentarii