Patronul "Lactate Brădet", prima reacţie după anunţul Institutului Cantacuzino: E cea mai bună veste
Mediafax.ro
Patronul "Brădet", Marius Badea, a declarat, miercuri,corespondentului MEDIAFAX că anunţul Institutului Cantacuzino, potrivit căruia brânza nu a fost cauza îmbolnăvirii copiilor, este cea mai bună veste pe care a primit-o şi a precizat că nu are de gând să dea în judecată pe nimeni. "E cea mai bună veste pe care am primit-o de când m-am născut. Am văzut negru pe alb că nu sunt vinovat de moartea copiilor. Deşi ştiam că nu puteam fi vinovaţi, am stat cu un cuţit deasupra capului în toată perioada acesta. Nimic nu e întâmplător. În timpul ăsta, am lansat ideea unei noi companii, cea mai mare de pe piaţă, unde calitatea produsului să primeze, iar clientul să fie mulţumit şi de un preţ bun. E prea mare bucuria să mă gândesc acum să dau în judecată pe cineva. Nu mă gîndesc la răutăţi", a declarat, pentru MEDIAFAX, patronul "Lactate Brădet", Marius Badea.
Comentarii