Un vasluian a fost înjunghiat în zona genitală de soţie după ce i-a adus flori acesteia de 8 Martie. Motivul: femeii nu i-au plăcut florile
Mediafax.ro
Poliţia din comuna vasluiană Dragomireşti s-a autosesizat în cazul bărbatului tăiat cu un cuţit de soţie în zona genitală, scrie Mediafax.Poliţia din Dragomireşti, judeţul Vaslui, s-a autosesizat marţi în cazul bărbatului tăiat cu un cuţit de soţia lui şi urmează să stabilească exact pentru ce va fi cercetată femeia.Bărbatul, din localitatea vasluiană Dragomireşti, în vârstă de 39 de ani, a ajuns la Spitalul Judeţean de Urgenţă Vaslui cu plăgi tăiate la nivelul inghinal după ce ar fi încercat să-i ofere soţiei flori de 8 martie, dar acesteia nu i-au plăcut.
Comentarii